Seuran hiihtoasutilaukset

Kutsu kaveri rasteille 26.5.2024

Ota kaverisi mukaan Sunnuntairasteille 26.5.2024 ja kaveri suunnistaa ilmaiseksi. Kaveri voi olla työkaverisi, sukulaisesi, lapsenlapsesi, isovanhempasi, naapurisi yms. Pääasia, että hän haluaa tutustua suunnistukseen tai tulla verestämään vanhoja muistoja.

read more

Tuula Sanille kultaa!

Tuula Sani voitti D65-sarjan kultaa SM-sprintissä vaativalla radalla Espoossa. Samoissa kisoissa Pirkko Tahvanaiselle pronssia D80-sarjassa.

read more

Seuran hiihtoasutilaukset on tehtävä Heidi Passilalle (heidi.passila@gmail.com tai p. 050-5858787) viimeistään 8.9.2021 mennessä. Asut ovat Noname-merkkiset viime vuoden kaltaiset väritykseltään. Tilattavissa on lämmittelyasu, kilpailuasu, liivi, pipo ja panta. Hintatiedot ja kuvat asuista voi pyytää henkilökohtaisesti.

Ampumahiihto

Suunnistus

Hiihto

Soutu

Menoa ja sykettä vuodesta -46