Tähtiseura auditointikysely

Hiihtojaosto palkitsi kauden 2020-2021 parhaat hiihtäjät

Tiistaina 4.5.2021 starttasi uusi harjoituskausi ja samalla palkittiin kauden 2020-2021 seuran parhaat hiihtäjät. Seuran parhaaksi mieshiihtäjäksi valittiin Verneri Suhonen, joka sijoittui mm. SM-sprintissä kuudenneksi. Seuran paras nuori naishiihtäjä oli Sara...

read more

Ohessa linkit tähtiseura auditointiin liittyvään kyselyyn:

Nuoret

Aikuiset

Hiihtojaosto hakee tähtiseuratunnusta ja siihen liittyvä auditointi lähestyy! Auditointi pidetään 15.3.21. Pyytäisimme kaikkia hiihtojaoston nuoria ja aikuisia vastaamaan ohessa olevaan kyselyyn 😊 Ohjeet kyselyn täyttämiseen löytyvät sivun vasemmasta laidasta, kun aukaiset linkin. Toivomme, että mahdollisimman moni vastaa kyselyyn 12.3.21 mennessä. Kysely on täysin anonyymi eikä vastaajaa voi tunnistaa. Vanhemmat voivat auttaa lapsia kyselyn täyttämisessä.

Ampumahiihto

Suunnistus

Hiihto

Soutu

Menoa ja sykettä vuodesta -46